Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Bc. Dominika Neuhybelová

Ředitelka pobočky

Na naší pobočce Partners banky máme skvělý tým profesionálů, který je připravený Vám poradit se vším co od komplexní služby očekáváte.

Ing. Tomáš Podaný

Senior koncipient

Ve společnosti Partners Financial Services, a.s. jsem začal podnikat v roce 2016 při studiu vysoké školy VUT v Brně, kterou jsem dostudoval na fakultě Soudního inženýrství. Nejdříve jsem pracoval na budování své klientely. V roce 2018 jsem se více zaměřil na servis stávajících klientů jako servisní specialista pro celé manažerství a dále pro celé ředitelství. Nyní jsem manažerem, jednatelem a podílníkem na franšíze PM Sedláček, s.r.o. v Rajhradu, ke kterému mám osobní vztah, jelikož jsem žil v přilehlých Holasicích a v Rajhradském fotbalovém klubu hraji již 10 let.

Alessandro Rella

Senior koncipient

Moje cesta v Partners začala v létě roku 2019, kdy bylo potřeba po 10-ti letech strávených prací pro Správu železnic jako vlakový dispečer učinit změnu. V dubnu roku 2021 jsem přijal výzvu a stal se plnohodnotným členem pobočky Rajhradského Partners marketu. Jako finanční koncipient a hypoteční specialista se starám jak o stávající tak i nové klienty a současně lidem pomáhám s jedním s největších životních rozhodnutí a tím je hypotéka na jejich vlastní bydlení. Motorem, který mě žene neustále v před, je pocit z dobře odvedené práce, vděčnost a radost klientů, kterým pomáhám. Baví mě se učit stále nové věci a v tom co již umím se zlepšovat. Někdy jde o velice složitou a náročnou práci, ale motivuje mě reálný výsledek.

Lucie Doležalová

Specialistka na neživotní pojištění

Blanka Lahučká

Hypoteční specialista

Úvěry Pojištění Pojištění - Život Úvěry