Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Ing. Tomáš Podaný

Senior koncipient

Ve společnosti Partners Financial Services, a.s. jsem začal podnikat v roce 2016 při studiu vysoké školy VUT v Brně, kterou jsem dostudoval na fakultě Soudního inženýrství. Nejdříve jsem pracoval na budování své klientely. V roce 2018 jsem se více zaměřil na servis stávajících klientů jako servisní specialista pro celé manažerství a dále pro celé ředitelství. Nyní jsem manažerem, jednatelem a podílníkem na franšíze PM Sedláček, s.r.o. v Rajhradu, ke kterému mám osobní vztah, jelikož jsem žil v přilehlých Holasicích a v Rajhradském fotbalovém klubu hraji již 10 let.

Bc. Dominika Neuhybelová

Manažerka pobočky

Ve společnosti Partners pracuji již 7 let. Za tu dobu jsem posbírala mnoho zkušeností, proto si dokážu poradit s každým hypotečním úvěrem levou zadní. Neváhejte se na mne obrátit.

Alessandro Rella

Senior koncipient

Moje cesta v Partners začala v létě roku 2019, kdy bylo potřeba po 10-ti letech strávených prací pro Správu železnic jako vlakový dispečer učinit změnu. V dubnu roku 2021 jsem přijal výzvu a stal se plnohodnotným členem pobočky Rajhradského Partners marketu. Jako finanční koncipient a hypoteční specialista se starám jak o stávající tak i nové klienty a současně lidem pomáhám s jedním s největších životních rozhodnutí a tím je hypotéka na jejich vlastní bydlení. Motorem, který mě žene neustále v před, je pocit z dobře odvedené práce, vděčnost a radost klientů, kterým pomáhám. Baví mě se učit stále nové věci a v tom co již umím se zlepšovat. Někdy jde o velice složitou a náročnou práci, ale motivuje mě reálný výsledek.

Lucie Doležalová

Specialistka na neživotní pojištění