Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Mgr. Simona Marenčáková

Díky spolupráci s PM Rajhrad jsme ušetřili při refinancování našeho hypotečního úvěru cca 50 000 Kč. Zároveň máme nyní přehled v našich financích, vytvořenou krátkodobou rezervu a máme svého finančního poradce, na kterého se můžeme kdykoliv obrátit.

Dominik Janošek

Jelikož jsem profesionální fotbalista, tak si uvědomuji, že mě sport nebude živit do konce života a je potřeba se svými financemi správně pracovat. Oslovil jsem tedy mého kamaráda, Tomáše Podaného, který má na starost pobočku v Rajhradu, jestli mi pomůže. Díky nastavenému finančním plánu a pravidelnému servisu vím, že je o mé peníze dobře postaráno a já se tak mohu soustředit plně na svojí sportovní kariéru. Zároveň vím, že mé peníze budou správně zhodnoceny a já si po skončení profesionální sportovní kariéry budu moci snáze dovolit splnit jeden ze svých snů.

Bruno Dirbák

Naprostá spokojenost! Velmi hezké prostředí a především oceňuji profesionální přístup pana Alessandra Relli, díky kterému jsem se dokopal konečně dělat něco s financemi i paní Lucii Doležalové, která za mě vypověděla, vyřídila a k mé spokojenosti sjednala nové povinné ručení tak, jak jsem chtěl. Mohu jen doporučit :-)